Poniedziałek15.07.24
Imieniny:Henryka, Włodzimierza, Dawida
Biuletyn Informacji PublicznejTurniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wieczfnia Kościelna

W dniu 2 kwietnia 2017r. w Hali sportowej w Wieczfni Kościelnej odbył się turniej piłki siatkowej.

Na Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wieczfnia Kościelna, który w niedzielę, 2 kwietnia odbył się w Hali Sportowej w Wieczfni Kościelnej, dopisali fani siatkówki z terenu Gminy Wieczfnia Kościelna i nie zabrakło gorących sportowych emocji.

W turnieju udział wzięło sześć drużyn, reprezentujących sołectwa Załęże, Grzebsk z Łęgiem, Kulany, Uniszki Zawadzkie, Kuklin oraz Grzybowo – Kapuśnik. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, zawodnicy pokazali niesamowite zaangażowanie oraz walkę o każdą nawet straconą piłkę. Na trybunach turnieju zasiadli licznie zgormadzeni pasjonaci siatkówki, którzy czynnie dopingowali swoje drużyny.

Główne trofeum zdobyło sołectwo Załęże, które w finale pokonało drużynę sołectwa Grzebska i Łęgu 2:1. Trzecie miejsce przypadło drużynie sołectwa Kulany.

Turniej zakończył się wręczeniem pucharu, dyplomów oraz piłek sportowych przez Wójta Gminy Wieczfnia Kościelna i Dyrektor Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej.

Serdeczne podziękowania dla organizatora turnieju, Dyrektor Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej p. Bożeny Rutkowskiej za profesjonalną organizację i przygotowanie rozgrywek.