Sobota20.07.24
Imieniny:Czesława, Hieronioma, Małgorzaty
Biuletyn Informacji PublicznejNagrody za wysokie wyniki sportowe w 2016r.

W dniu 29 grudnia podczas XVII Sesji Rady Gminy Wieczfnia Kościelna przyznane zostały nagrody za osiągnięcia wysokich wyników sportowych w 2016 roku.

Na podstawie złożonych wniosków oraz rekomendacji Komisji  Oświaty, Zdrowia, Kultury i Spraw Socjalnych, Przewodniczący Rady Gminy Wieczfnia Kościelna p. Tadeusz Sieński z Wójtem Gminy Wieczfnia Kościelna p. Janem Wareckim wręczyli nagrody pieniężne za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2016 roku. Nagrodzeni sportowcy to:

1. Drużyna Junior Młodszy Rocznik 1999 GLKS Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna za zajęcie II miejsca w rozgrywkach I Ligi juniorów Młodszych U-17 w okręgu Ciechanowsko – Ostrołęckim Okręgowym Związku Piłki Nożnej sezon 2015/16 w wysokości 4000,00 zł.

W skład drużyny wchodzą zawodnicy:

Adrian Sodoma
Krystian Krawczyk
Paweł Kaczerski
Łukasz Olbert
Dawid Sarnowski
Dawid Sęk
Michał Dąbkowski
Henryk Krajewski
Szymon Zakrzewski
Wiktor Żuławnik
Karol Kołakowski
Sebastian Krajewski
Dominik Orłowski
Jakub Świontkowski
Maciej Jędrzejewski
Hubert Łąkowski

2. Drużyna piłki nożnej Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Mławskiego – chłopcy w  wysokości 600,00 zł.

W skład drużyny wchodzą zawodnicy:

Patryk Materski
Piotr Chmieliński
Alan Żbikowski

3. Bartosz Półkoszek za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Powiatu  w Lekkiej Atletyce   w  wysokości 400,00 zł

4. Paulina Tyl za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w  wysokości 300,00 zł

5. Natalia Sadowska za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Świata Kobiet  w warcabach 100-polowych w  wysokości 1800,00 zł

Wszystkim wyróżnionym zawodnikom życzymy kolejnych sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie Gminy Wieczfnia Kościelna  na arenie sportowej.