Niedziela21.04.24
Imieniny:Anzelma, Bartosza, Feliksa
Biuletyn Informacji PublicznejFerie zimowe

Podczas ferii zimowych dzieci z terenu gminy Wieczfnia Kościelna obejrzały spektakl "Kot w butach" w wykonaniu artystów Teatru Duet.

22 stycznia w ramach ferii zimowych w remizie OSP w Wieczfni Kościelnej odbył się spektakl „Kot w butach”. Na widowisko przybyły dzieci z terenu całej gminy, aby włączyć się do zabaw zaproponowanych przez artystów. Był wspólny taniec, wypowiadanie zaklęć i wybór księcia i księżniczki spośród zgromadzonych dzieciaków.

Cześć dzieci tego dnia uczestniczyła w zajęciach plastycznych. Dzieciaki wykonywały bałwanki ze swoim imieniem oraz stożki z serc. Miały również czas, aby pograć w gry planszowe.

Piątkowe zajęcia obfitowały w moc zabaw i konkursów. Chłopcy zmierzyli się z dziewczynami w układaniu krzyżówki, rozwiązywaniu sudoku, układaniu puzzli, wykreślance, kalamburach czy familiadzie.

Początek tygodnia obfitował w profilaktyczne akcenty. Dzieci oglądały film „Dziękuję, nie piję” oraz wykonywały plakat nt. uzależnień. Podczas zajęć wykonywano także kartki dla babci i dziadka.