Wtorek16.04.24
Imieniny:Kseni, Cecylii, Bernardety
Biuletyn Informacji PublicznejTurniej Tenisa Stołowego

W dniu 19 marca 2017r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół Wieczfni Kościelnej odbył się Turniej Tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Wieczfnia Kościelna.

Piękne akcje, mnóstwo emocji, a przy tym świetna zabawa i wysoki poziom. To wszystko towarzyszyło nam w niedzielę, 19.03.2017 na hali sportowej Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej, gdzie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wieczfnia Kościelna. W rozgrywkach udział wzięło 15 zawodników z terenu Gminy Wieczfnia Kościelna.

Głównym celem organizowanego Turnieju Tenisa Stołowego była popularyzacja tej dyscypliny sportu oraz integracja lokalnej społeczności poprzez wspólne wydarzenia kulturalno – sportowe.

Od początku rywalizacji byliśmy świadkami wyrównanych meczów, w których zawodnicy walczyli o każdy punkt. Turniej był bardzo wymagający, ponieważ żeby zdobyć pierwsze miejsce trzeba było zachować równy, wysoki poziom i wygrać we wszystkich spotkaniach. Zwycięzcą turnieju został mieszkaniec Wieczfnia Kościelnej p. Wojciech Pogorzelski, który z rąk Wójta Gminy Wieczfnia Kościelna otrzymał pamiątkowy puchar.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Wojciech Pogorzelski
Krzysztof Chmielewski
Marek Kania
Wymienieni zawodnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.