Poniedziałek15.07.24
Imieniny:Henryka, Włodzimierza, Dawida
Biuletyn Informacji Publicznej„BITWA O WOZY – II TURA”

SZANOWNI MIESZKAŃCY, DRUHNY I DRUHOWIE STRAŻACY Z TERENU GMINY WIECZFNIA KOŚCIELNA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W najbliższą niedzielę 12 lipca 2020 r. odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. W całej Polsce 49 nowych wozów strażackich o wartości 800 tyś. zł każdy czeka na nowego właściciela. W drugiej turze wyborów gminy do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w każdym  z byłych 49 województw, otrzymają wóz strażacki.

Szanowni Mieszkańcy – strażacy ochotnicy zawsze są z nami. okażmy im naszą solidarność i wdzięczność za wieloletnią pracę na rzecz lokalnej społeczności i wyraźmy to poprzez udział w wyborach. Może to przynieść wymierne korzyści w postaci nowego samochodu strażackiego. W ten sposób możemy również sami zadbać o nasze bezpieczeństwo.

Szczególnie gorąco apeluje do ponad 160 druhów ochotników  z OSP Wieczfnia Kościelna, OSP Chmielewo Wielkie, OSP Grzebsk,  OSP Grzybowo, OSP Uniszki Zawadzkie, OSP Windyki. Wykorzystajcie wszelkie dostępne środki komunikacji – zmobilizujcie swoje rodziny, znajomych, przyjaciół do wzięcia udziału w wyborach. Wiele zależy od Waszej aktywności.

Szanowni Mieszkańcy –  Razem możemy dokonać wielkich rzeczy i trwale zapisać się w historii Gminy Wieczfnia Kościelna. Zapraszam na wybory.

 

Z poważaniem

Mariusz Gębala

Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna.